• +371 67 605 306
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pakalpojumi

IT risinājumu izstrāde, ieviešana un uzturēšana

IT sistēmu izstrāde, integrācija un uzturēšana biznesa vērtības palielināšanai korporatīviem un individuāliem uzņēmumiem. Iedziļinoties Jūsu uzņēmuma vajadzībās un darbības specifikā, palīdzam apzināt būtiskās biznesa prasības, realizējot tās individuālos IT risinājumos ar pielāgotām integrācijām Jūsu biznesa procesu automatizēšanai un kontrolei.

Drošības risinājumu izstrāde

Drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana, drošības risinājumu izstrāde, kas saistīta ar vājstrāvas tīklu un iekārtām.

Digitalizācija
DIGITALIZĀCIJA
Programmatūras izstrāde

Nodrošinām programmatūras izstrādi un pielāgošanu pasūtītāja vajadzībām un darba uzdevumiem.

IT servisa ārpakalpojumi

Veicam datortehnikas un datorsistēmu, to sastāvdaļu un serveru standarta programmatūras uzturēšanu un apkopi, kā arī lietotāju atbalstu klātienē un attālināti.

IT audits
IT AUDITS
Gaisa kvalitātes monitorings

Veicam gaisa kvalitātes monitoringu, izmantojot mūsu izstrādātu portatīvu sensoru sistēmu, kas spēj noteikt gaistošo organisko savienojumu, benzola, toluola, stirola, sērūdeņraža, ksilola, sadzīves sadegšanas produktu un specifisku savienojumu emisijas, kuru emisijas ir saistītas ar darbībām remontdarbos (t. , metināšana, iekārtu tīrīšana).

© 2024 VEFabrika. Visas tiesības paturētas.